pracownik ogólnobudowlany (nr 1555)

Miejsce pracy: Transportowca 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 26.04.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pracodawca: ZBIGNIEW MAZUR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BETA"
    Adres: Transportowca 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorsk
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 601 64 53 01
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy poprzedzony tel. pod nr 601 64 53 01
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    staż w pizzeri-obsługa klienta
    StPr/19/1926
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    staż w pizzeri-pomoc na kuchni
    StPr/19/1927

    prace porządkowe, drobne naprawy
    StPr/19/1902
    wynagrodzenie od od 1 140 PLN

    suszenie, mielenie bułki tartej
    StPr/19/1896
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    StPr/19/1897

    rozwożenie pieczywa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
    StPr/19/1893

    utrzymanie w czystości i ładzie wyznaczonych pomieszczeń, ich wyposażenia oraz powierzonego odcinka pracy, zmiana bielizny pościelowej
    StPr/19/1884
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    operator zgrzewarki-lekka praca fizyczna, praca w godz: 6-14
    StPr/19/1880

    sortowanie surowców wtórnych
    StPr/19/1878

    transport surowców wtórnych z terenu miasta
    StPr/19/1879