Kosmetolog (nr 2613)

Miejsce pracy: Macieja Wierzbińskiego 98, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków przeprowadzanie konsultacji, obsługa klienta i wykonywanie zabiegów na twarz i ciało na wysokim poziomie, obsługa urządzeń kosmetologicznych i medycznych, sprzedaż zabiegów i
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 000 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Instytut Urody SOUVRE Waldemar Smoliński
    Adres: Macieja Wierzbińskiego 98, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujaws
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 523570061
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawcą osobisty Al. Okrężna 8 Inowrocław, pod nr tel: 523570061, lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    praca w dziale księgowości, księgowanie dokumentów , zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/19/2805
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    dozór mienia okolice Inowrocławia ( zasięg ok. 10-15 km wokół Inowroclawia)
    StPr/19/2793

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: Prowadzenie obsługi administracyjno-gospodarczej Zarządu Zlewni w Inowrocławiu. Obsługa logistyczna narad Dyrektora Zarządu Zlewni. Przygotowywanie pism, rap
    StPr/19/2792
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    przygotowywanie paczek do wysyłki, obsługa sklepu internetowego
    StPr/19/2804
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie i obsługa spraw związanych z instrumentami ekonomicznymi służącymi gospodarowaniu wodami, w tym: opłatami za usługi wodne, opłatami podwy
    StPr/19/2803
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    praca na produkcji przy pakowaniu wydrukowanych produktów
    StPr/19/2801

    pomoc w edukacji, poruszaniu się po budynku szkoły, opieka w czasie zajęć i przerw międzylekcyjnych
    StPr/19/2774

    Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
    StPr/19/4582
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    sprzedaż karm dla zwierząt
    StPr/19/2748
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Opracowywanie programów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania: -wód i urządzeń wodnych, -śródlądowych dróg wodnych, -budowli przeciwpowodziowej na śródladowych drogach wo
    StPr/19/2750