Mieszkańcy zainteresowani wynajmem mieszkań w powstającym osiedlu w Cieślinie wkrótce będą mogli składać wnioski.
Podczas konferencji prasowej przedstawiciele SIM Gminy Inowrocław oraz samorządu poinformowali o zasadach naboru, kryteriach kwalifikacyjnych i postępie prac budowlanych.
Pierwszy etap obejmie 60 mieszkań w dwóch budynkach.