Uroczystym zakończeniem roku szkolnego uczniowie Szkoły Podstawowej Integracyjnej rozpoczęli wakacyjny wypoczynek.
Był czas na podsumowania, odbiór świadectw i pożegnanie z nauczycielami przed letnią przerwą.
Nie brakowało uśmiechów, wzruszeń oraz rozmów o planach na najbliższe tygodnie.