::photoreport{"type":"see-button","item":"6470"}
W Szkole Podstawowej Integracyjnej odbyła się uroczystość kończąca rok szkolny 2025/2026. Uczniowie odebrali świadectwa oraz wyróżnienia za osiągnięcia w nauce i działalność szkolną, a nauczyciele życzyli im bezpiecznych i udanych wakacji.
Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie z radością rozpoczęli wakacje. Wielu z nich planuje wyjazdy z rodziną, wypoczynek nad wodą oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.
Zapytaliśmy uczniów, jakie mają plany na wakacje i z czym będą kojarzyć kończący się rok szkolny. Nie zabrakło uśmiechów i pozytywnych emocji towarzyszących rozpoczęciu letniej przerwy.
::news{"type":"see-also","item":"61991"}
::news{"type":"see-also","item":"61988"}
::news{"type":"see-also","item":"61988"}
Jakub Kozłowski [email protected]