Zamknij

Inowrocławscy karatecy nie zwalniają tempa. Kolejne sukcesy naszych sportowców

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 10:24, 11.03.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 10:30, 11.03.2018
Skomentuj Fot. Inowrocławski Klub Kyokushinkai Fot. Inowrocławski Klub Kyokushinkai

Trwa świetna passa karateków Inowrocławskiego Klubu Kyokushin. Wczoraj zawodnicy wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej na Mistrzostwach Karate Kyokushin Makroregionu Zachodniego.

Złoty medal na podium otrzymali  Aleksandra Witkowska, Stanisław Kinowski, Paweł Skonieczny i Szymon Krawczyk. Srebrny medal wywalczyli Szymon Pstrong, Paweł Siwiec i Aleksander Zdunowski , a brązowy medal zdobył Miłosz Ropinski.

Również młodzicy spisali się fantastyczne, zdobywając drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Nowej Soli. Adam Kubiak wywalczył złoty medal. W swojej kategorii Mateusz Bolewicki otrzymał srebro, a kolejni zawodnicy z brązowymi medalami to Karolina Kwiatkowska i Adam Derdzikowski.