Zdrój kontra uzdrowisko. Goplania na remis w Ciechocinku

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 11:21, 15.09.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 08:59, 16.09.2018

Wicelider V ligi Goplania Inowrocław dziś w ramach 6. kolejki rozgrywek na wyjeździe spotka się ze Zdrojem Ciechocinek.

Po efektownym zwycięstwie nad Kujawianką Strzelno, Biało-Niebiescy potwierdzili, że wcześniejsza porażka z Liderem Włocławek była wypadkiem przy pracy. Mocno zmotywowani podopieczni trenera Dawida Żurawskiego z pewnością zrobią wszystko, by powrócić na szczyt. Jest to możliwe, bo aktualny nr 1 - Lider Włocławek zagra ze świetnie dysponowaną ekipą Gopła Kruszwica.

Dzisiejszy przeciwnik Goplanii zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. To bilans 3 remisów, porażki i zwycięstwa. Dużo lepiej prezentuje się ekipa z Inowrocławia, z dorobkiem 12 punktów (4 zwycięstwa, 1 porażka) zasiadająca na fotelu wicelidera.

Początek meczu o godz. 16.00.

[ZT]10313[/ZT]

AKTUALIZACJA:

• Do przerwy w Ciechocinku utrzymuje się bezbramkowy remis, choć gospodarze mieli dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki.
  • W drugiej połowie Zdrój Ciechocinek mógł prowadzić co najmniej 2:0. Dwukrotnie przed utratą bramki Goplanię uratował słupek.
  • Koniec meczu. Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław 0:0.