Pucharowa wygrana MKP Noteć Inowrocław

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:28, 08.08.2020 Reporter ki24.info Aktualizacja: 21:12, 08.08.2020
  • Udanie rozpoczęła rozgrywki ekipa MKP Noteć Inowrocław.

• W meczu pucharowym drużyna z Mątew pokonała Legię Strzelce 2:0.

• Za tydzień Noteć rozegra pierwszy mecz ligowy sezonu 2020/2021 z LZS Kościelec Kujawski.

[FOTORELACJA]2331[/FOTORELACJA]

W rozegranym dzisiaj meczu I rundy regionalnego Pucharu Polski, występująca w osłabionym składzie Noteć Inowrocław pokonała na własnym boisku Legię Strzelce 2:0 (1:0). Mająca aspiracje do ligi okręgowej Legia postawiła wysoko poprzeczkę. Mecz walki, który rozgrywany był w dużym upale lepiej zniosła Noteć. Pierwsza bramka padła w 34. minucie, faulowany w polu karnym był Mateusz Włoch, który też wykonywał podyktowany rzut karny, zamieniając go na bramkę. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron więcej z gry miała Legia, ale Noteć umiejętnie wybijała przeciwnika z konstruowania akcji na nasza bramkę. W 80. minucie ładnym strzałem z 30 metrów popisał się Rafał Sobczak, po którym zdobywamy druga bramkę i jest praktycznie po meczu. W końcowych fragmentach meczu mamy jeszcze dwie setki, ale broni bramkarz gości. Za tydzień mecz mistrzowski z beniaminkiem rozgrywek  LZS Kościelec.