Noteć płynie dalej i melduje się w drugiej fazie play off

Tomasz SzymczakTomasz Szymczak 20:41, 07.04.2021 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 22:02, 10.04.2021

W drugim meczu play off, po wcześniejszej 13-punktowej porażce z drugą drużyną Trefla Sopot, KSK Noteć Inowrocław grała dziś o wszystko. Na szczęście, Biało-Niebiescy wygrali awans do kolejnej fazy rozgrywek.

[FOTORELACJA]2558[/FOTORELACJA]

O ile pierwsza kwarta na remis i przegrana druga odsłona spotkania, nie zwiastowały nic dobrego, to po przerwie Noteć zagrała jak natchniona. Trzecia kwarta to zdecydowana wygrana Biało-Niebieskich 21:12. Ostatnia część meczu to również popis gry inowrocławian i wysoka przewaga 26:13. Tym samym Noteć melduje się w drugiej fazie play off.

KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot

94 - 78
(23:23, 24:30, 21:12, 26:13)

Dla Noteci punktowali: Filipiak 21, Szczepanik 17, Marciniak 15, Ziółkowski 13, Grzelak 10, Majer 8, Maciejewski 6, Stańczuk 4.

W drugim etapie rozgrywek Noteć zagra z BS Polonią Bytom. Pierwsze spotkanie Biało-Niebiescy zagrają 10 kwietnia na wyjeździe, a kolejne 17 i 21 kwietnia - odpowiednio w Inowrocławiu i w Bytomiu. Do kolejnej rundy awansuje drużyna, która wygra dwa mecze.