Środa na boiskach. Jak wypadły Noteć i Goplania?

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 20:50, 09.06.2021 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 20:51, 09.06.2021

Dzisiaj swoje zaległe spotkania rozgrywały dwie inowrocławskie drużyny. Obie ekipy walczyły o punkty na wyjeździe. Broniąca się przed Spadkiem Goplania zmierzyła się ze Zdrojem Ciechocinek. Z kolei mająca apetyt na awans do okręgówki MKP Noteć, grała z KS Mikrus Gesal Szadłowice.

Biało-Niebiescy swoje spotkanie ze Zdrojem pierwotnie mieli rozegrać 20 marca. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne, ekipy ustaliły termin na 9 czerwca. Dzisiejszy mecz upływał pod dyktando drużyny gospodarzy, ale nie zdołali tego udokumentować bramką. Również Goplania miała kilka okazji na zdobycie gola, ale zawiodła skuteczność.

Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław

0:0 (0:0)

[ZT]20664[/ZT]

O godz. 19.00 na boisku w Szadłowicach rozpoczął się mecz MKP Noteci Inowrocław z miejscowym Mikrusem. Po sobotnim blamażu na własnym stadionie z Pałuczanką Żnin, ekipa z Mątew potrzebowała rehabilitacji. Strzelanie rozpoczął w 3. minucie Kajetan Wegner. Kilka minut później ponownie ten sam zawodnik trafia do bramki Mikrusa. To jednak nie był koniec. Adrian Turowski zaczął kompletować hat-tricka. Pierwszą bramkę zdobył jeszcze do przerwy, a dwie kolejne dorzucił w drugiej części meczu i było już 5:0 na Noteci. Rozpędzeni mątwiacy mieli apetyt na więcej i Michał Rose z karnego podwyższył wynik meczu na 6:0.