Goplania remisuje w starciu z liderem. Podział punktów w Piechcinie

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 08:54, 12.09.2021 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 08:54, 12.09.2021

Po środowym zwycięstwie nad ligowym słabeuszem z Kościelca, Goplania Inowrocław w sobotę zmierzyła się z liderem tabeli - Zagłębiem Piechcin.

Z uwagi na spóźnienie sędziów, mecz rozpoczął się z kilkunastominutowym poślizgiem. Pierwsza bramka padłą już w 16. minucie, kiedy to do bramki Zagłębie trafił Arkadiusz Makowiecki. Z prowadzenia cieszyliśmy się tylko kilka minut, bo gospodarze wyrównali na 1:1. Tak też zakończyła się pierwsza część meczu.

W drugiej połowie spotkania padły jeszcze 4 bramki - po dwie dla każdej z ekip. Hat-tricka skompletował Makowiecki dwukrotnie trafiając z rzutu karnego.

Warto podkreślić, że skazana na pożarcie w tym meczu Goplania, wystąpiła bez 9 podstawowych zawodników.