::photoreport{"type":"see-button","item":"5671"}
Wczoraj policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzili akcję „Prędkość” w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Do działań włączono także pojazdy nieoznakowane z wideorejestratorem, a na drogach obecna była również grupa SPEED.
Funkcjonariusze sprawdzili prędkość u 149 kierowców, z czego aż 121 przekroczyło dozwoloną prędkość. Większość z nich została ukarana mandatami.
Podczas kontroli na drodze krajowej nr 15 policjanci namierzyli 45-letnią kierującą toyotą, która jechała 167 km/h. Otrzymała mandat w wysokości 2000 zł i 14 punktów karnych.
Policja apeluje do wszystkich kierowców: zdejmijcie nogę z gazu – nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków.
::questionnaire{"type":"single","item":"63"}
::news{"type":"see-also","item":"52373"}
::addons{"type":"alert"}
Inowrocław - kronika policyjna, kryminałki, wypadki, na sygnale. Informacje #ZawszeNaCzasie. Zdjęcia z wypadków, pożarów i innych zdarzeń.
2026-06-24
Groźny wypadek w Pakości. Mężczyzna spadł z wysokości
2026-06-24
Pijany kierowca złamał dożywotni zakaz. Trafił do aresztu
2026-06-24
Śmiertelne potrącenie na pasach. Kierowca pod wpływem narkotyków?
2026-06-24
Akcja „Bezpieczny przejazd”. Mundurowi przypominali o zagrożeniach
2026-06-23
Wakacyjne kontrole autokarów. Policja przypomina o ważnej zasadzie
2026-06-22
Rodzice stracili czujność nad wodą. Sprawą zajmie się sąd
2026-06-22
Sześć osób rannych po zderzeniu na DW251. Lądował śmigłowiec LPR
2026-06-21
Weekendowe błędy kierowców skończyły się mandatami i rozbitymi autami
2026-06-21
Policja apeluje o czujność nad wodą - w sobotę w Polsce utonęły cztery osoby
2026-06-21
9-latek wyszedł z domu w skarpetkach i zniknął. Znalazł go policjant po służbie
Mirosław Amonowicz [email protected]