Zamknij

wychowawca w placówce wsparcia dziennego 5/8 etatu (nr 1130)

Nr oferty: StPr/24/1130Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Toruńska 26, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z dziećmi, -prowadzenie naboru do świetlicy, -systematyczna współpraca z instytucjami, w szczególności miejskimi jednostkami organizacyjnymi, -prowadzenie doumentacji światlicy, -sporządzanie sprawozdań z pracy -praca w godz.14-19
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.625
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 25
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie branżowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: 1. Poziom wykształcenia: a). Wykształcenie wyższe: -na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie nlub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub -na dowolnym kierunku, uzupelnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo wychowawczej lub -na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela b) co najmniej wyksztalcenie średnie lub średnie branżowe i udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną 2. studia podyplomowe z zakresu socjoterapii 3. Kandydatem może być osoba, która: -jest obywatelem polskim, -ma pełną zdolnośc do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, -nie jest inie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej ograniczona ani zawieszona, -wypełnia obowiązek alimentacyjny - w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, -nie była skazanoa prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, -nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym, -nie figuruje w Krajowym Rejestrze Katrnym w zakresie przestępstw określonych w XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdzialaniu narkomanii lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: OŚRODEK PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW UZALEŻNIEŃ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Toruńska 26, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego
    StPr/24/1290
    data rozpoczęcia pracy od 14.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Prace proste związane ze zbiorem i pakowaniem warzyw.
    StPr/24/1272
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Prowadzenie spraw związanych z techniczną obsługą nieruchomości, nadzór nad zgłaszanymi usterkami oraz prowadzonymi pracami remontowymi w częściach wspólnych, wspólno-mieszkaniowych, kontrola przeglądów wymaganych prawem budowlanym.
    StPr/24/0517
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    ochrona na terenie Inowrocławia (kwalifikowany pracownik ochrony lub osoba z orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności)
    StPr/24/1273

    Kompleksowy montaż urządzeń wraz z wykonaniem instalacji. Prace związane z wszystkimi powszechnie znanymi technologiami połączeń w sektorze instalacji grzewczej i sanitarnej. Prace hydrauliczno-instalatorskie w łazienkach ,montaż grzejników i kotłów
    StPr/24/1266
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Pomoc przy pracach hydrauliczno-instalatorskich
    StPr/24/1267
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    sprzątanie 10h tygodniowo (2-3 razy w tygodniu)
    StPr/24/1257
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    praca związana z w/w stanowiskiem
    StPr/24/0440
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2024
    wynagrodzenie od od 2 121 PLN

    maszynowa obróbka metalu, obsługa maszyn, przezbrojenie maszyn, trasowanie, cięcie, prostowanie i dziurawienie metalowych komponentów
    StPr/24/1252
    data rozpoczęcia pracy od 07.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    przygotowanie elementów do spawania metodą 135, spawanie elementów
    StPr/24/1250