Robotnik gospodarczy - oferta pracy w ramach prac interwencyjnych (nr 1154)

Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 68, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace gospodarcze na terenie cmentarza (kopanie grobów, składanie pomników, prace porządkowe)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.06.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pracodawca: ZAKŁAD USŁUG CMENTARNO KAMIENIARSKICH SZWAGRZYK PAWEŁ
      Adres: Karola Marcinkowskiego 68, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujaws
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 602 470 088
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawca osobisty Biuro cmentarz w godz. 9-12 lub pod nr tel. 602 470 088
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9-12
      Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego
      StPr/24/1290
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Prace proste związane ze zbiorem i pakowaniem warzyw.
      StPr/24/1272
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Prowadzenie spraw związanych z techniczną obsługą nieruchomości, nadzór nad zgłaszanymi usterkami oraz prowadzonymi pracami remontowymi w częściach wspólnych, wspólno-mieszkaniowych, kontrola przeglądów wymaganych prawem budowlanym.
      StPr/24/0517
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      ochrona na terenie Inowrocławia (kwalifikowany pracownik ochrony lub osoba z orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności)
      StPr/24/1273

      Kompleksowy montaż urządzeń wraz z wykonaniem instalacji. Prace związane z wszystkimi powszechnie znanymi technologiami połączeń w sektorze instalacji grzewczej i sanitarnej. Prace hydrauliczno-instalatorskie w łazienkach ,montaż grzejników i kotłów
      StPr/24/1266
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Pomoc przy pracach hydrauliczno-instalatorskich
      StPr/24/1267
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      sprzątanie 10h tygodniowo (2-3 razy w tygodniu)
      StPr/24/1257
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0440
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN

      maszynowa obróbka metalu, obsługa maszyn, przezbrojenie maszyn, trasowanie, cięcie, prostowanie i dziurawienie metalowych komponentów
      StPr/24/1252
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      przygotowanie elementów do spawania metodą 135, spawanie elementów
      StPr/24/1250