Zamknij

kierowca kat C-monter (nr 1908)

Nr oferty: StPr/24/1908Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Fabryczna 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa samochodu ciężarowego i monter przy czyszczeniu instalacji przemysłowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. C
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: możliwość przyuczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WP JAROSŁAW WOJTKOWSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Płocka 6, 32-541 Trzebinia, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 785 990 666
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonem pod nr tel. 785 990 666
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-8
      konserwacja urządzeń melioracyjnych
      StPr/24/1927
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego
      StPr/24/1929

      Szczegóły oferty: https://bip.inowroclaw.sr.gov.pl/artykul/225/1889/konkurs-na-stanowisko-asystenta-sedziego
      StPr/24/1921
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

      Szczegóły oferty: https://bip.inowroclaw.sr.gov.pl/artykul/225/1890/konkurs-na-staz-urzedniczy-w-wydziale-orzeczniczym
      StPr/24/1919

      wystawianie oraz ewidencja faktur sprzedaży, ewidencjonowanie dochodów źródłowych dokumentujących zakup towarów materiałów i usług
      StPr/24/1917
      wynagrodzenie od od 5 132,6 PLN

      obsługa samochodu ciężarowego i monter przy czyszczeniu instalacji przemysłowych
      StPr/24/1908
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      praca przy czyszczeniu instalacji przemysłowych
      StPr/24/1909
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      wykonywanie peac porządkowych wokół budynku, sprzątanie, pielęgnowanie zieleni, segregacja odpadów, w okresie zimowym dbanie o odśnieżanie
      StPr/24/1910
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

      prace ślusarskie-szlifowanie, polerowanie, gwintowanie, cięcie, wiercenie i malowanie.
      StPr/24/1913

      obsługa baru, nakładanie i podawanie posiłków klientowi, praca w weekend sobota-niedziela
      StPr/24/1912
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN