Inowrocław - informacje z regionu

Zamknij
KI24.INFO:

W piątek otwierają kompleks basenów w Gniewkowie

Mirosław Amonowicz Mirosław Amonowicz 13:05, 25.06.2026 Aktualizacja: 09:32, 25.06.2026
Skomentuj W piątek otwierają kompleks basenów w Gniewkowie Fot. Archiwum ki24.info

Już w najbliższy piątek mieszkańcy będą mogli rozpocząć tegoroczny sezon na kompleksie basenów letnich w Gniewkowie. Obiekt będzie dostępny codziennie w sezonie letnim, o ile pozwolą na to warunki pogodowe. Opublikowano także obowiązujący cennik oraz zasady korzystania z kąpieliska.

Otwarcie kompleksu basenów letnich zaplanowano na piątek, 26 czerwca, o godzinie 11.00. Tego dnia przygotowano również promocję dla najmłodszych – dzieci i młodzież po okazaniu legitymacji szkolnej skorzystają z basenu bezpłatnie

- Otrzymaliśmy właśnie potwierdzenie właściwych parametrów jakościowych wody w basenach, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by obiekt rozpoczął działalność. Pogoda sprzyjać będzie wypoczynkowi, zapraszam więc mieszkańców gminy Gniewkowo i innych, do korzystania z kompleksu - informuje nas Mariusz Majewski, dyrektor MGOKSiR Gniewkowo.

Baseny będą czynne codziennie

Kompleks będzie funkcjonował codziennie w godzinach od 11.00 do 19.00, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne. Korzystanie z niecek będzie możliwe do godziny 18.30.

Organizatorzy przypominają, że opłata ma charakter jednorazowego wstępu. Po opuszczeniu kompleksu nie będzie możliwości ponownego wejścia na ten sam bilet.

Cennik i ulgi

Za bilet normalny zapłacimy 23 zł, natomiast posiadacze Karty Dużej Rodziny skorzystają z biletu normalnego w cenie 20 zł.

Bilet ulgowy kosztuje 18 zł, a z Kartą Dużej Rodziny – 15 zł. Weekendowy bilet normalny wyceniono na 25 zł, natomiast weekendowy ulgowy na 20 zł.

Dostępny będzie również bilet wieczorny w cenie 10 zł, obowiązujący w godzinach 17.30–18.30.

Z ulg mogą korzystać uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studenci do ukończenia 26. roku życia, emeryci, renciści oraz osoby z niepełnosprawnościami – po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Bezpłatny wstęp przysługuje dzieciom do ukończenia 7. roku życia oraz weteranom i weteranom poszkodowanym, również po okazaniu odpowiednich dokumentów.

::news{"type":"see-also","item":"61961"}

::event{"type":"vertical","item":"5544"}

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
0%