Patrol ruchu drogowego z Inowrocławia zatrzymał 41-letniego mieszkańca powiatu inowrocławskiego w miejscowości Topola (gmina Rojewo) w sobotę po godzinie 17.00. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Jechał rowerem po zmroku, co dodatkowo zwiększało ryzyko niebezpiecznej sytuacji.
Za jazdę w stanie po użyciu alkoholu otrzymał mandat w wysokości 2 500 złotych. Policjanci, chcąc poprawić jego bezpieczeństwo, przekazali mu także kamizelkę odblaskową, przypominając o obowiązku dbania o własną widoczność na drodze.
::news{"type":"see-also","item":"54705"}
::addons{"type":"alert"}
Inowrocław - kronika policyjna, kryminałki, wypadki, na sygnale. Informacje #ZawszeNaCzasie. Zdjęcia z wypadków, pożarów i innych zdarzeń.
2026-06-25
Pędził ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy
2026-06-24
Groźny wypadek w Pakości. Mężczyzna spadł z wysokości
2026-06-24
Pijany kierowca złamał dożywotni zakaz. Trafił do aresztu
2026-06-24
Śmiertelne potrącenie na pasach. Kierowca pod wpływem narkotyków?
2026-06-24
Akcja „Bezpieczny przejazd”. Mundurowi przypominali o zagrożeniach
2026-06-23
Wakacyjne kontrole autokarów. Policja przypomina o ważnej zasadzie
2026-06-22
Rodzice stracili czujność nad wodą. Sprawą zajmie się sąd
2026-06-22
Sześć osób rannych po zderzeniu na DW251. Lądował śmigłowiec LPR
2026-06-21
Weekendowe błędy kierowców skończyły się mandatami i rozbitymi autami
2026-06-21
Policja apeluje o czujność nad wodą - w sobotę w Polsce utonęły cztery osoby
Mirosław Amonowicz [email protected]