Do zdarzenia doszło w Samszycach (gm. Osięciny, pow. radziejowski) na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 62 z drogą wojewódzką W-267.
Jak ustalili policjanci, 18-latek kierujący Seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą Toyotą. Nikt nie został ranny, a kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.
Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce kolizji. Młody kierowca został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.
Inowrocław - kronika policyjna, kryminałki, wypadki, na sygnale. Informacje #ZawszeNaCzasie. Zdjęcia z wypadków, pożarów i innych zdarzeń.
2026-06-25
5000 zł mandatu dla 26-latka - drogowego recydywisty
2026-06-25
Pędził ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy
2026-06-24
Groźny wypadek w Pakości. Mężczyzna spadł z wysokości
2026-06-24
Pijany kierowca złamał dożywotni zakaz. Trafił do aresztu
2026-06-24
Śmiertelne potrącenie na pasach. Kierowca pod wpływem narkotyków?
2026-06-24
Akcja „Bezpieczny przejazd”. Mundurowi przypominali o zagrożeniach
2026-06-23
Wakacyjne kontrole autokarów. Policja przypomina o ważnej zasadzie
2026-06-22
Rodzice stracili czujność nad wodą. Sprawą zajmie się sąd
2026-06-22
Sześć osób rannych po zderzeniu na DW251. Lądował śmigłowiec LPR
2026-06-21
Weekendowe błędy kierowców skończyły się mandatami i rozbitymi autami
Mirosław Amonowicz [email protected]