Dzielnicowi z Inowrocławia i policjanci z Gniewkowa w dniach 22–23 stycznia uczestniczą w działaniach prowadzonych na obszarach kolejowych. Celem akcji jest zwalczanie przestępczości, szczególnie tej związanej z kradzieżami oraz wandalizmem, a także zapewnienie porządku i spokoju pasażerom.

Funkcjonariusze zwracają uwagę na wzmożony ruch podróżnych, który jest związany m.in. z trwającymi zimowymi feriami. Mundurowi kontrolują pasażerów podróżujących pociągami oraz ich bagaż, monitorują także sytuację na terenach dworców kolejowych i reagują na wszelkie incydenty.
Policja podkreśla, że tego typu działania mają charakter prewencyjny i są prowadzone po to, by ograniczyć potencjalne zagrożenia oraz poprawić bezpieczeństwo w miejscach, gdzie codziennie przewija się duża liczba osób.
::news{"type":"see-also","item":"56203"}
::addons{"type":"alert"}
Inowrocław - kronika policyjna, kryminałki, wypadki, na sygnale. Informacje #ZawszeNaCzasie. Zdjęcia z wypadków, pożarów i innych zdarzeń.
2026-06-25
5000 zł mandatu dla 26-latka - drogowego recydywisty
2026-06-25
Pędził ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy
2026-06-24
Groźny wypadek w Pakości. Mężczyzna spadł z wysokości
2026-06-24
Pijany kierowca złamał dożywotni zakaz. Trafił do aresztu
2026-06-24
Śmiertelne potrącenie na pasach. Kierowca pod wpływem narkotyków?
2026-06-24
Akcja „Bezpieczny przejazd”. Mundurowi przypominali o zagrożeniach
2026-06-23
Wakacyjne kontrole autokarów. Policja przypomina o ważnej zasadzie
2026-06-22
Rodzice stracili czujność nad wodą. Sprawą zajmie się sąd
2026-06-22
Sześć osób rannych po zderzeniu na DW251. Lądował śmigłowiec LPR
2026-06-21
Weekendowe błędy kierowców skończyły się mandatami i rozbitymi autami
Mirosław Amonowicz [email protected]