Pechowa 13. kolejka. Goplania znowu wypuściła zwycięstwo z rąk

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 14:58, 02.11.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 15:02, 02.11.2019
  • Goplania Inowrocław podejmowała dziś Mień Lipno.

• Niestety, 13. kolejka okazała się niezbyt sprzyjająca Biało-Niebieskim.

• Inowrocławianie prowadzili od 21. minuty po bramce Bartosza Goczkowskiego, ale nie udało się zwycięstwa dowieźć do końca meczu.

• 88. minuta, wykorzystany rzut karny dla gości i mamy 1:1.

[ZT]14284[/ZT]

[KONKURS]1140[/KONKURS]

komentarz(14)

KlphKlph

14 1

Chłopacy nie mają siły żeby dowieźć wygrana do końca a zaraz po meczu idą grać jeszcze na hale w Kruszwicy , ciekawe skąd te siły mają na hali ... 16:30, 02.11.2019

1 2

Na stadionie posadzili już tuje, brakuje jeszcze zniczy i można będzie zrobić pogrzeb 15:45, 06.11.2019

Robert1968Robert1968

8 2

To były słabe zawody piłkarskie w wykonaniu obydwu drużyn. Jeszcze w pierwszej połowie Goplania mogła i powinna podwyższyć wynik meczu, ale nie wykorzystali swoich sytuacji. Pechowa ręka Bartka w polu karnym w drugiej połowie i .. rzut karny. Pepis miał piłkę na rękach , ale nie udało się mu wybronić tego strzału. Niedobrze się dzieje, jeśli Goplania gra w przewadze jednego zawodnika przez 30 minut i tylko remisuje. Dobre zawody bramkarza gospodarzy . Nie pograł sobie Górol, gdyż jeden z obrońców gości skutecznie blokował jego ofensywne poczynania. Dziś Wiktor słabiej zagrał, ale to dalej nadzieja naszej drużyny na kolejne mecze. Goście też mieli swoje stuprocentowe okazje i dobrze , że ich nie wykorzystali.
Szkoda straconych punktów. Ten mecz można było wygrać, ale trzeba trafiać do pustej bramki jak kolega wystawia piłkę jak na patelni ( Górol podawał do zawodnika z numerem 6 na koszulce, Przemka Czaplewskiego ). Słabe zawody Przemka, nie pierwszy słabiutki mecz tego zawodnika . 18:33, 02.11.2019

Odpowiedzi:2

KibicKibic

7 2

Na ławkę pająca nic nie gra lepiej w 10 19:17, 02.11.2019

Robi12Robi12

9 3

Ja bym dodał jeszcze niestety mega słaby mecz Sobola. Szkoda ze zabraklo Adama Rychłowskiego bo jestem przekonany ze gdyby byl to wynik i gra wygladaly by zdecydowanie lepiej. 19:45, 02.11.2019

10 3

do wszystkich -KOPACZY - w tym klubie ,skończ waść wstydu itd. chcesz kopać piłkę to se ją kop ,,,,ale na podwórku ,bo wstyd nazwie klubu robicie bo klubu już nie ma .... 12:09, 03.11.2019

MimmMimm

7 12

Lepiej by bylo gdyby Goplanii nie bylo zielone kur...!!!! Czy gracie w 4 czy nawet 3 lidze wy nic nie znaczycie zrozumcie to I *%#)!& sie od naszej Goplanii!!! 15:57, 03.11.2019

pppppp

8 4

do -Mimm,-nigdy nie byłem kibicem cuiavi ,więc mi nie wciskaj kitu .Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie WYPOWIADAJ .... 18:04, 03.11.2019