Jednym z głównych tematów konferencji była sytuacja Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu. Radni mówili o problemach, z którymi mierzy się placówka, w tym o kwestiach finansowych i wyzwaniach związanych z jej dalszym funkcjonowaniem.
Podczas spotkania poruszono również tematy związane z infrastrukturą drogową oraz planowanymi i realizowanymi inwestycjami na terenie Powiatu Inowrocławskiego. Nie zabrakło także odniesień do spraw dotyczących Wydziału Edukacji, oraz organizacji zadań oświatowych realizowanych przez samorząd powiatowy.
Radni odnieśli się również do kwestii wygaszonych mandatów, przedstawiając swoje stanowisko w tej sprawie. W trakcie konferencji poruszono także inne bieżące tematy związane z funkcjonowaniem samorządu oraz najważniejszymi wyzwaniami stojącymi przed powiatem.
Cały zapis konferencji w naszym materiale video.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/I9DqYXJ3A6A"}
::news{"type":"see-also","item":"61985"}
::news{"type":"see-also","item":"61982"}
::news{"type":"see-also","item":"61976"}
Jakub Kozłowski [email protected]