::attachment{"type":"image","item_id":"411626","width":"818","height":"203","title":"","alt":"","link":""}
Radziejowscy policjanci prowadzili wczoraj działania pod nazwą „Trzeźwe popołudnie”. W akcję zaangażowani byli funkcjonariusze ruchu drogowego, prewencji oraz dzielnicowi, którzy kontrolowali kierowców na terenie całego powiatu.
Mundurowi korzystali z przenośnych urządzeń do badania stanu trzeźwości. W trakcie działań sprawdzono łącznie 912 kierujących. Jak informuje policja, wszyscy byli trzeźwi.
Akcja ma charakter cykliczny i jest prowadzona regularnie w celu eliminowania z ruchu osób prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu. Policjanci podkreślają, że tego typu kontrole mają przede wszystkim wpływać na poprawę bezpieczeństwa na drogach.
::news{"type":"see-also","item":"60035"}
::addons{"type":"alert"}
Inowrocław - kronika policyjna, kryminałki, wypadki, na sygnale. Informacje #ZawszeNaCzasie. Zdjęcia z wypadków, pożarów i innych zdarzeń.
2026-06-23
Wakacyjne kontrole autokarów. Policja przypomina o ważnej zasadzie
2026-06-22
Rodzice stracili czujność nad wodą. Sprawą zajmie się sąd
2026-06-22
Sześć osób rannych po zderzeniu na DW251. Lądował śmigłowiec LPR
2026-06-21
Weekendowe błędy kierowców skończyły się mandatami i rozbitymi autami
2026-06-21
Policja apeluje o czujność nad wodą - w sobotę w Polsce utonęły cztery osoby
2026-06-21
9-latek wyszedł z domu w skarpetkach i zniknął. Znalazł go policjant po służbie
2026-06-20
Kolizja dwóch osobówek w Latkowie. Były utrudnienia
2026-06-17
O ponad 50 km/h za szybko. Kierowca Opla pożegnał się z prawem jazdy
2026-06-17
Wziął zaliczkę i zniknął. Policja zatrzymała 30-latka
2026-06-16
Nowa łódź dla policji. Będzie patrolować Gopło i jeziora regionu
Mirosław Amonowicz [email protected]