Inowrocław - aktualności, informacje, wiadomości

Zamknij
KI24.INFO:

Kolejne spotkanie w sprawie zabudowy przy ul. Molla. Mieszkańcy znów zabiorą głos

Mirosław Amonowicz Mirosław Amonowicz 11:47, 23.06.2026 Aktualizacja: 11:48, 23.06.2026
Skomentuj Kolejne spotkanie w sprawie bloku przy ul. Molla. Będzie dyskusja Fot. Andrzej Lata

Mieszkańcy osiedla Rąbin ponownie będą mogli porozmawiać o planowanej inwestycji oraz zmianach miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu przy ul. Molla. Po dużym zainteresowaniu pierwszym spotkaniem zapowiedziano kolejne, podczas którego będzie można zadać pytania i przedstawić swoje uwagi. Organizator liczy na udział zarówno mieszkańców, jak i przedstawicieli inwestora oraz samorządowców.

Kwestia przyszłej zabudowy w rejonie ul. Molla od kilku tygodni wzbudza zainteresowanie mieszkańców osiedla Rąbin. W związku z pojawiającymi się pytaniami i obawami radny miejski Bartłomiej Stanisz zapowiedział organizację kolejnego otwartego spotkania informacyjnego.

Odbędzie się ono 30 czerwca o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu. Do udziału zaproszeni zostali mieszkańcy, przedstawiciele inwestora, a także radni miejscy i powiatowi.

Spotkanie na prośbę mieszkańców

Jak podkreśla radny, inicjatywa organizacji spotkania wyszła od mieszkańców osiedla Rąbin.

– Pierwsze spotkanie pokazało, jak duże jest zainteresowanie mieszkańców tą sprawą. Dlatego organizuję kolejne, na które zapraszam mieszkańców, inwestora lub jego przedstawicieli oraz wszystkich radnych Rady Miejskiej Inowrocławia oraz zainteresowanych radnych powiatowych – informuje Bartłomiej Stanisz.

Według organizatora celem spotkania będzie przedstawienie planów inwestycyjnych, wysłuchanie opinii mieszkańców oraz udzielenie odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości.

Dyskusja o przyszłości tego terenu

Planowana inwestycja i ewentualne zmiany w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dotyczące terenu przy ul. Molla są przedmiotem dyskusji wśród mieszkańców osiedla. Kolejne spotkanie ma stworzyć przestrzeń do wymiany argumentów i przedstawienia różnych stanowisk.

– Zapraszam wszystkich zainteresowanych i liczę na merytoryczną rozmowę – podkreśla Bartłomiej Stanisz.

::news{"type":"see-also","item":"61868"}

::addons{"type":"alert"}

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

WIĘCEJ PODOBNYCH TEMATÓW: BIZNES I INWESTYCJE

Informacje z Inowrocławia o tematyce biznesowej i inwestycyjnej. Zobacz, co powstaje w Inowrocławiu i jakie inwestycje realizuje miasto i prywatni inwestorzy. Bądź #ZawszeNaCzasie z najnowszymi informacjami z tej branży.

Przejdź do wątku
0%