Polityka

Zamknij
KI24.INFO:
Fot. Lewica

Wicepremier Krzysztof Gawkowski przyjedzie do Inowrocławia

Mirosław Amonowicz Mirosław Amonowicz 12:48, 23.06.2026

Wicepremier Krzysztof Gawkowski przyjedzie do Inowrocławia

Spotkanie z udziałem wicepremiera i ministra cyfryzacji Krzysztofa Gawkowskiego odbędzie się w Inowrocławiu na początku lipca. Wydarzenie ma charakter otwarty, dlatego udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani mieszkańcy. Organizatorzy zapraszają na rozmowę i spotkanie z jednym z członków rządu odpowiedzialnych za obszar cyfryzacji.

Wydarzenie zaplanowano na 2 lipca o godzinie 18:00. Spotkanie odbędzie się w Solanki Medical Spa, w sali Kryształowej przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu.

Wicepremier Krzysztof Gawkowski, pełniący jednocześnie funkcję ministra cyfryzacji, ma spotkać się z mieszkańcami i osobami zainteresowanymi tematami związanymi z funkcjonowaniem państwa oraz rozwojem nowych technologii. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie ma charakter otwarty.

Otwarte spotkanie dla mieszkańców

Na wydarzenie nie obowiązują zaproszenia. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich zainteresowanych mieszkańców Inowrocławia i regionu.

Spotkanie rozpocznie się 2 lipca o godz. 18:00 w sali Kryształowej hotelu Solanki Medical Spa przy ul. Wilkońskiego 23.

Wicepremier odwiedzi Inowrocław

Krzysztof Gawkowski od grudnia 2023 roku pełni funkcję wicepremiera oraz ministra cyfryzacji. W ostatnich miesiącach wielokrotnie uczestniczył w spotkaniach organizowanych w różnych miastach kraju.

::news{"type":"see-also","item":"61871"}

::addons{"type":"alert"}

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
0%