Najlepiej strącali śnieżne kręgle. Kolejne mistrzostwa za nami

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 16:53, 16.02.2018 Reporter ki24.info

Po raz czwarty na rozpoczęcie ferii zimowych rozegrane zostały mistrzostwa "Gesal wśród śnieżnych kręgli". Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Stale rośnie też liczna uczestników stających do sportowych zmagań.

W tegorocznych mistrzostwach "Gesal wśród śnieżnych kręgli" nagrody przyznawane były w dwóch kategoriach - mistrza i mistrzyni. Wśród pań mistrzowski tytuł ex-aequo zdobyły Julia Wąs ze Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach i Małgorzata Gawęda - mama uczennicy z tej samej placówki.

Tytuł mistrza zdobył Dawid Citkowicz, nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu. Na kolejnych stopniach podium stanęli Romuald Jaskólski, dyrektor Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu oraz Maciej Brola, uczeń Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu.

Zwycięzcami poszczególnych torów zostali (wg kolejności torów): Jakub Chwaluk - uczeń Szkoły Podstawowej w Sławęcinku, Małgorzata Brola, Julia Wąs, Małgorzata Gawęda, Maciej Brola, Dawid Citkowicz oraz Romuald Jaskólski.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem mistrzostw jest Eugeniusz Skoczyński, właściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "Gesal".