LIVE: Noteć Inowrocław na remis z Fregatą Polanowice

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 15:11, 09.09.2017 #InowrocławZawszeNaCzasie

Grająca w B-klasie drużyna MKP Noteć Inowrocław dzisiaj podejmuje na własnym boisku Fregatę Polanowice. Inowrocławianie mają na koncie jedno zwycięstwo i remis i zajmują 5. miejsce w tabeli. Ich dzisiejszy przeciwnik z bilansem porażki i wygranej jest 2 oczka niżej. Początek meczu na stadionie przy ul. Rakowicza o godz. 16.00.

AKTUALIZACJA PO MECZU:

MKP Noteć Inowrocław remisuje z Fregatą Polanowice 2:2.

Relacjonuje Zbigniew Dorsz:

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu o mistrzostwo B klasy Noteć Inowrocław remisuje z Fregatą Polanowice 2:2 (0:0) Bramki dla Noteci zdobył Paweł Gotówka 70’ 78’, dla Fregaty Dariusz Jankowiak 65’ i Hubert Burdziński 87’.

Po bezbarwnej pierwszej połowie meczu, która zakończyła się bezbramkowo, na druga połowę spotkania obydwie drużyny mocno zmotywowane. Każda z drużyn zdobyła po dwie bramki i każda mogła też zwyciężyć w pasjonującej końcówce meczu. W 82. minucie spotkania po faulu bramkarza Noteci sędzia zarządził rzut karny, który obronił Dawid Kowalski.

W 87. minucie po błędzie w obronie Noteć straciła bramkę. 2 minuty później goście wybijają piłkę głową z linii bramkowej. Mecz emocjonujący szczególności w ostatnich 20 minutach, kiedy zaczęły padać bramki, a każda drużyna dążyła do zwycięstwa. Za tydzień Noteć zagra na wyjeździe z Orłowianką Orłowo.