Inowrocław - informacje z regionu

Zamknij
KI24.INFO:

Kąpielisko na kruszwickim Cyplu już gotowe. Ratownicy rozpoczęli letnie dyżury

Mirosław Amonowicz Mirosław Amonowicz 10:08, 26.06.2026 Aktualizacja: 10:09, 26.06.2026
Skomentuj Kąpielisko na kruszwickim Cyplu już gotowe. Ratownicy rozpoczęli dyżury Fot. Nadgoplańskie WOPR

Miłośnicy wypoczynku nad wodą mogą już korzystać z kąpieliska na plaży „Cypel” na Półwyspie Rzępowskim w Kruszwicy. Ratownicy zakończyli przygotowanie terenu i rozpoczęli sezon, zapewniając codzienną ochronę kąpiących się. Nad bezpieczeństwem będą czuwać aż do początku września.

Nadgoplańskie WOPR zakończyło przygotowania kąpieliska na plaży „Cypel” na Półwyspie Rzępowskim w Kruszwicy. Ratownicy wyznaczyli trzy strefy kąpielowe, dostosowane do wieku i umiejętności osób korzystających z akwenu.

Najmłodsi mogą korzystać ze strefy brodzikowej, oznaczonej białą siatką z bojkami. Dla osób nieumiejących pływać przygotowano strefę wyznaczoną czerwonymi linami, natomiast pływający mogą korzystać z części oznaczonej żółtymi linami.

Przed rozpoczęciem sezonu przygotowano również teren plaży, aby był gotowy na przyjęcie mieszkańców oraz turystów odwiedzających Kruszwicę i okolice.

Ratownicy będą na miejscu codziennie

Sezon kąpielowy na Cyplu już się rozpoczął. Ratownicy WOPR pełnią dyżury codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00, a bezpieczeństwa wypoczywających będą strzec do 6 września 2026 roku.

Bezpiecznych wakacji!

::news{"type":"see-also","item":"62012"}

::addons{"type":"forecast"}

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
0%