Promuj to ogłoszenie

Fizjoterapeutę do pracy w Oddziale Dziennym

Data dodania: 2023-01-23 14:39:43ID: 6856

[email protected]

Centrum Rehabilitacji w Inowrocławiu poszukuje ludzi pełnych pasji i zaangażowania do pracy w rozwijającym się ośrodku w Inowrocławiu o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania:

• wykształcenie: studia magisterskie lub licencjackie w zakresie fizjoterapii

• prawo wykonywania zawodu

• wiedza z zakresu rehabilitacji

• sumienna organizacja pracy

Zakres obowiązków:

- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych

- prowadzenie dokumentacji medycznej

-dbałość o dobry kontakt z pacjentami

Oferujemy:

- umowa o pracę,

-elastyczny grafik ustalany indywidualnie/ pełen etat/część etatu

- realne możliwości rozwoju zawodowego,

- stałe podnoszenie kwalifikacji,

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku

-bazę pacjentów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]